ضد عفونی, کرونا, محلول ضد عفونی کننده

کلاس‌های درس به صورت روزانه در چهارمحال و بختیاری ضدعفونی می‌شوند

ضدعفونی مدارس| ضد عفونی کلاس درس

شهرکرد- معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در مدارس گفت: کلاس‌های درس روزانه ضدعفونی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، سید فیروز عسگری گفت: در سال تحصیلی جدید ۲۱۰ هزار دانش آموز در دو هزار و ۹۰۰ مدرسه با رعایت دستورالعمل بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مداس استان مشغول به تحصیل می‌شوند.

به گفته وی، تاکنون بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار در چهار مرحله برای ضدعفونی کردن به مدارس استان در اسفندماه، اردیبهشت ماه، خردادماه و در آستانه بازگشایی مدارس تزریق شده است.

عسگری با اشاره به اینکه حضور دانش‌آموزان در کلاس درس با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حداقل یک متر فاصله انجام می‌شود، گفت: در تعدادی از مدارس که جمعیت و تراکم جمعیتی بالا دارند از تمام ظرفیت مدرسه استفاده می‌شود.

به گفته وی، دراین مدارس از ظرفیت بعدازظهر مدرسه نیز برای برگزاری کلاس درس استفاده خواهد شد.

عسگری با اشاره به اینکه ۲۰۰ مدرسه استان به خصوص در مناطق روستایی زیر ۵۰ نفر دانش آموز دارند، گفت: حضور دانش آموزان در کلاس‌های درس به صورت شیفت بندی با توجه به تعداد دانش‌آموزان و مساحت کلاس انجام می‌شود.

محلول ضدعفونی کننده اسپیور نیز, از دسته ضد عفونی کننده هایی است که برای پاکسازی مدارس از ویروس کرونا استفاده می شود.

محلول ضدعفونی کننده اسپیور ماندگاری 72 ساعت بر سطح دارد که شما عزیزان می توانید از اینجا آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهید .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *