اطلاعات بیشتر Hand sanitizer A l c o h o l - F r e e A n t i - G e r m s اطلاعات بیشتر تست محیطی بار میکروبی و سنجش میزان آلودگی توسط تیم تخصصی اسپیور گرفتن نوبت تست

تاریخچه

گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال 1386 با مطالعه در زمینه عملکرد نانوتکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.

این گروه توانسته است، برای اولین بار در ایران علوم بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، و شیمی را در محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و موفق به تولید فرمول هایی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده، پاک کننده و شوینده ها گردد که در نهایت باعث ایجاد وجه تمایز محصولات تولید شده با سایر محصولات مشابه بازار می شود.

svsdvsd

ضدعفونی کننده دست

یک پیشنهاد عالی جهت محافظت از شما در مقابل تمامی میکروارگانیسم های بیماری زا با قابلیت از بین بردن انواع Norovirus و Enveloped (از جمله ویروس کرونا)که می تواند تا 99.999% آلودگی ها را مطابق با استانداردملی ایران به شماره 10504 و پروتکل TMU-V99/3-3 درمدت  30  الی 60 ثانیه از بین ببرد. تکنولوژی  بکار رفته در این محصول می تواند بدون حضور الکل بالاترین میزان ضد عفونی کننده را در اختیار شما قرار دهد.pH محصول به گونه ای تنظیم شده که با پوست دست سازگار بوده و کمترین تاثیر منفی را بر روی آن داشته باشد.

svsdvsd

ضدعفونی کننده سطح

ضد عفونی کننده سطح اسپیور با تکنولوژی کپسوله مواد و خاصیت ماندگاری به مدت 72 ساعت بر روی سطح در مقابل نور محیط می تواند تا 99.999% از آلودگی های سطوح مختلف را بدون ایجاد اثر نامطلوب، لکه و رنگ بری از بین ببرد در حالی که در طی این مدت نیاز به استفاده مجدد از آن وجود ندارد. این محصول بخصوص، بر روی انواع ویروس ها از جمله کرونا ویروس موثر  است. تکنولوژی بکار رفته در این محصول علاوه بر دارا بودن خاصیت پاک کنندگی می تواند بدون حضور الکل بالاترین میزان ضدعفونی کنندگی را در مدت زمان طولانی و بدون نیاز به استفاده مجدد در اختیار شما قرار دهد.

svsdvsd