par

درباره اسپیور

گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال 1386 با مطالعه در زمینه عملکرد نانو تکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.

در ادامه این گروه دانش بنیان توانست، برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران زمین علوم بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی و شیمی را در قالب تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و در نهایت موفق به تولید فرمولاسیونی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده ها، پاک کننده ها و شوینده ها گردد که این امر، موجب ایجاد وجه تمایزی بنیادین، میان محصولات این مجموعه و سایر محصولات مشابه آن در بازار شده است.

همانگونه که میدانیم علاوه بر دانش برتر در راستای تولید، استفاده از مواد اولیه درجه یک، نقشی بسزا در کیفیت نهایی محصول تولیدی خواهد داشت. آریا رهاورد بهنود با توجه به تجربه دیرین و افزودن بر آن پایبندی به رسالت ذاتی خود که همانا تولید بهترین ها می باشد، همواره متعهدانه در تلاش است تا نهایت مرغوبیت را در بهره مندی از این مواد پایه بکار گرفته و محصولی ممتاز را برای شما مخاطبین ارجمند خود فراهم آورد.

این شرکت با بهره گیری از خطوط استاندارد تولید، ابزارآلات و ماشین های صنعتی به روز دنیا در کنار استفاده از دانش بومی و مواد اولیه مرغوب، هم اکنون جایگاهی بی بدیل را در عرصه صنایع تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی میهن عزیزمان بدست آورده است، جایگاهی که تجلی علم و هنر نخبگان مهندسی این مرز و بوم بوده و با تکیه بر آن می توان به نیکی و افتخار، بلندای تولیدات این گروه صنعتی بزرگ را با جمله “ساخت ایران”، مزین نمود.

شرکت گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود همواره بر آن است تا با تلفیق هنرمندانه علم و طبیعت محصولاتی صد درصد بدون ضرر و با نهایت قدرت پاکیزگی، سرشار از حس خوب امنیت و آرامش خیال را برای ایران و ایرانی به ارمغان آورد.

با ما کیفیت را تجربه کنید…

f.gadomkar
مدیر عامل

مهندس فاطمه گندم کار

از زمان تحصیل همیشه به دنبال تغییر بودم و سعی میکردم برای مسائلی که راه حل ندارند یا راه حل درستی براشون تعریف نشده بود ایده ای بدهم تا در جهت بهبود آن کارامد باشد. در سال 91 با مطالعه برروی زیست شناسی سلولی و ملکولی در رشته بیوتکنولوژی و تلاش برای ایجاد بستری از تغییرات مثبت که برای انسان و محیط پیرامونش حائز اهمیت است، پرداختم. در اواخر سال 95 همزمان با فارغ التحصیلی از دانشگاه موفق به کسب مدرک PCR و استخراج ژن از دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم و همیشه در اندیشه تشکیل تیمی برای پیشبرد اهداف خود در زمینه زیست فناوری بودم. برای تحقق بخشیدن به این تفکر، تیمی را تشکیل دادیم تا با تکیه بر دانش فنی جمعی و استفاده از محققین برای ایده های خود جامع عمل بپوشانیم. همه ی اعضای ما با عنوان گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود مثل یک خانواده به فکر خلق محصولی از عصاره ی طبیعت و دانش هستیم.

spiur_saedi
معاونت بازاریابی و فروش

محمدهادی سعیدی

سال 1367 در تهران و محله پیروزی به دنیا اومدم، بعلت نوع شغل پدرم تو شهر های زیادی زندگی کردم و افتخار آشنایی با اقوام و فرهنگ های زیادی از ایران زمین رو دارم. از بچگی علاقه زیادی به علوم پزشکی و درمان داشتم تا اینکه سال 1386 وارد رشته جذاب پرستاری (امان از ریاضی فیزیک که نذاشت پزشکی بخونم) و سال 1390 از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم.

در طول 11 سال از آغاز سنوات کاریم، سوابق اجرایی و مدیریتی متعددی رو در زمینه های، بهداشت درمان و علوم پزشکی از بالین تا تشکیل کمیته های درمانی و بیمارستانی و نهایتا کسب رتبه ممتاز اعتبار بخشی ملی دارم، همینطور بخاطر اشتیاق وافری که به علم مارکتینگ داشتم، دوره های زیادی رو پشت سر گذاشتم و اندوخته تجربی خوبی رو در بازاریابی و فروش تجهیزات پزشکی، دارو و محصولات بهداشتی، بدست آوردم .

در ادامه راه، افتخار اینو داشتم تا عنوان مبتکر و طراح اولین باشگاه مشتریان درمانی ایران، که آمیزه ای از دنیای بازاریابی مدرن و ارائه توام خدمات درمانی هست، رو دارا باشم و همزمان با اون، با سمت مشاور و همکار پروژه، در اولین اپلیکیشن جامع خدمات آنلاین بهداشتی، سلامتی و درمانی، فعالیتهایی رو به انجام برسونم.

در حال حاضر نیز امید دارم با استعانت از درگاه ایزدی و عطف به رویکرد و اهداف عالیه شرکت، که توسط مدیر عامل ارجمند و هیات مدیره محترم در این زمینه ابلاغ شده و همینطور سوابق کاری و شناخت من از حوزه بازاریابی مدرن و فروش محصولات صنایع آرایشی و بهداشتی، بتونم منشا خدماتی شایسته و درخور نام وزین آریا رهاورد بهنود بوده و بار مسئولیت محوله رو به سر منزل مقصود برسونم انشاالله

fakour
واحد فروش

مهندس مارال فکور خصال

اینجانب مارال فکور خصال سال ۱۳۸۵ از دانشگاه ازاد واحد لاهیجان در رشته مهندسی منابع طبیعی شیلات فارغ التحصیل شدم و به دلیل علاقه وافر به این رشته سریعا در مجموعه های بزرگ واردات ماهیان زینتی در ایران در واحد فروش مشغول به کار شدم که یکی از این مجموعه ها، شرکت بزرگ دلفیران به مدیریت اقای اکبر گندمکار بوده است. بعلت علاقه مندی در کسب تجربه در بخش های مختلف تجارت و بازاریابی وارد این سیستم شده و با یاری ایزد منان در خدمت این تیم جوان و موفق هستم

mori
معاونت مالی و حسابداری

مهندس مرتضی آبداری

 تجزیه و تحلیل خلق ارزش در سازمان و مسائل مالی همیشه از مباحث مورد علاقه ام بوده این علاقه در ادامه راه باعث شد که به رشته حسابداری گرایش پیدا کنم . پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کار خود را با حسابداری در یک مرکز خدمات درمانی آغاز کردم. کسب تجربه در زمینه حسابداری صنعتی و حسابرسی دید بهتری از حوزه کاری در اختیارم قرار داد . در حال حاضر با استفاده از تجربیات گذشته و با هدایت تیم توانمند مدیریت با انگیزه فراوان در راستای به ثمر رسیدن دیدگاه و خط مشی گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود به سمت دانش نو در جهت خلق محصولات با کیفیت در حرکت هستم .