par

درباره اسپیور

گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال 1386 با مطالعه در زمینه عملکرد نانو تکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.

در ادامه این گروه دانش بنیان توانست، برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران زمین علوم بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی و شیمی را در قالب تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و در نهایت موفق به تولید فرمولاسیونی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده ها، پاک کننده ها و شوینده ها گردد که این امر، موجب ایجاد وجه تمایزی بنیادین، میان محصولات این مجموعه و سایر محصولات مشابه آن در بازار شده است.

همانگونه که میدانیم علاوه بر دانش برتر در راستای تولید، استفاده از مواد اولیه درجه یک، نقشی بسزا در کیفیت نهایی محصول تولیدی خواهد داشت. آریا رهاورد بهنود با توجه به تجربه دیرین و افزودن بر آن پایبندی به رسالت ذاتی خود که همانا تولید بهترین ها می باشد، همواره متعهدانه در تلاش است تا نهایت مرغوبیت را در بهره مندی از این مواد پایه بکار گرفته و محصولی ممتاز را برای شما مخاطبین ارجمند خود فراهم آورد.

این شرکت با بهره گیری از خطوط استاندارد تولید، ابزارآلات و ماشین های صنعتی به روز دنیا در کنار استفاده از دانش بومی و مواد اولیه مرغوب، هم اکنون جایگاهی بی بدیل را در عرصه صنایع تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی میهن عزیزمان بدست آورده است، جایگاهی که تجلی علم و هنر نخبگان مهندسی این مرز و بوم بوده و با تکیه بر آن می توان به نیکی و افتخار، بلندای تولیدات این گروه صنعتی بزرگ را با جمله “ساخت ایران”، مزین نمود.

شرکت گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود همواره بر آن است تا با تلفیق هنرمندانه علم و طبیعت محصولاتی صد درصد بدون ضرر و با نهایت قدرت پاکیزگی، سرشار از حس خوب امنیت و آرامش خیال را برای ایران و ایرانی به ارمغان آورد.

با ما کیفیت را تجربه کنید…

f.gandomkar
مدیر عامل

مهندس فاطمه گندم کار

f.gandomkar@spiur.com

از زمان تحصیل همیشه به دنبال تغییر بودم و سعی میکردم برای مسائلی که راه حل ندارند یا راه حل درستی براشون تعریف نشده بود ایده ای بدهم تا در جهت بهبود آن کارامد باشد. در سال 91 با مطالعه برروی زیست شناسی سلولی و ملکولی در رشته بیوتکنولوژی و تلاش برای ایجاد بستری از تغییرات مثبت که برای انسان و محیط پیرامونش حائز اهمیت است، پرداختم. در اواخر سال 95 همزمان با فارغ التحصیلی از دانشگاه موفق به کسب مدرک PCR و استخراج ژن از دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم و همیشه در اندیشه تشکیل تیمی برای پیشبرد اهداف خود در زمینه زیست فناوری بودم. برای تحقق بخشیدن به این تفکر، تیمی را تشکیل دادیم تا با تکیه بر دانش فنی جمعی و استفاده از محققین برای ایده های خود جامع عمل بپوشانیم. همه ی اعضای ما با عنوان گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود مثل یک خانواده به فکر خلق محصولی از عصاره ی طبیعت و دانش هستیم.

mori
معاونت مالی و حسابداری

مهندس مرتضی آبداری

m1.abdari@spiur.com

 تجزیه و تحلیل خلق ارزش در سازمان و مسائل مالی همیشه از مباحث مورد علاقه ام بوده این علاقه در ادامه راه باعث شد که به رشته حسابداری گرایش پیدا کنم . پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کار خود را با حسابداری در یک مرکز خدمات درمانی آغاز کردم. کسب تجربه در زمینه حسابداری صنعتی و حسابرسی دید بهتری از حوزه کاری در اختیارم قرار داد . در حال حاضر با استفاده از تجربیات گذشته و با هدایت تیم توانمند مدیریت با انگیزه فراوان در راستای به ثمر رسیدن دیدگاه و خط مشی گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود به سمت دانش نو در جهت خلق محصولات با کیفیت در حرکت هستم .