درباره آریا رهاورد بهنود بیشتر بدانید

درباره فروشگاه آنلاین ما

گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود , فعالیت خود را از سال 1386 توسط دکتر بهمن ابراهیمی  و مهندس اکبر گندم کار , در زمینه نانو تکنولوژی و مطالعه و تحقیق بر روی میکرو ارگانیسم های زنده و غیر زنده مانند ویروس , باکتری و قارچ ها آغاز کردند.

این گروه در اواخر سال 1398 موفق به تولید محلولی برای استفاده در ترکیبات پایه عالی ضد عفونی کننده و پاک کننده و شوینده ها با قابلیت حذف 99.9% باکتری , ویروس و قارچ ها با اثر ماندگاری بالا شدند.

این موفقیت با تکیه بر دانش حرفه ای نانو تکنولوژی بایو تکنولوژی و شیمی به دست آمده است.

بایوتکنولوژی

این شرکت با بهره گیری از علم بایو تکنولوژی و با استفاده از نانو ذره Tio2 و شارژ شدن مداوم آن توسط نورهای مرئی سبب ایجاد یون منفی و واکنش های SAR  برای حذف ویروس , باکتری و قارچ ها می شود . در واکنش SAR به دلیل حضورTio2 در اثر تابش نور مکانیزمالکترون حفره ایجاد می شود که شدیدا اکسید کننده است و باعث ایجاد رادیکال های OH می گردد و این یون های منفی ملوکول های اکسیژن را به صورت o-2 احیا می کند . رادیکال های oh+ و o-2 نقش مهمی در واکنش داشتند و سبب تخریب بدنه آلی غشای سلول باکتری و در نتیجه ویروس می شود و آ را تبدیل به دی اکسید کربن و آب می کند.

نانو تکنولوژی

نانو تکنولوژی یا ریز ذره ها , فناوری جدید است که تمام دنیا را فراگرفته است و به تعبیر دقیق ((بایو تکنولوژی)) بخشی از آینده نیست بلکه همه ی آینده است.

شیمی

متن شیمی هنوز آماده نیست

تائیدیه ها

-پایه اصلی این محلول آب است و هیچ گونه الکل یا ماده ی مخرب و مضری ندارد . همین خاصیت باعث شده تا این محلول را بتوان برای انواع سطوح با هر نوع جنسی که دارند استفاده کرد.

در ضمن به دلیل خاصییت غیر قابل اشتعال آن میتوان در فضاپیما – هواپیما و … نیز از آن استفاده کرد

برخی از تاییدیه های این محصول را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

تائیدیه ضدعفونی کننده اسپیور از داشنگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

تائیدیه ضدعفونی کننده اسپیور از آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نور

تائیدیه ضدعفونی کننده اسپیور از شرکت خاک آزما نگین

شرکت خاک آزما نگین